بایگانی

برچسبها

ویژگی های تقاضای یک عکاس

عکاسان حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله عکاسی عروسی و پرتره، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی پزشکی، عکاسی علمی و صنعتی، عکاسی مد و عکاسی کار می کنند. آنها در استودیوها یا محل کار کار می کنند و ممکن است کارمند یا عکاسان آزاد باشند.
با وجود تفاوت ها، تمام عکاسان دارای تعدادی از ویژگی های تقاضا هستند، از جمله مهارت های فنی بسیار عالی، توانایی کار با افراد، حس قوی خلاق و قضاوت تــجــاری خوب.
عکاسان باید مهارت های فنی عالی داشته باشند. آنها باید با عملیات دوربین آشنا باشند و درک خوبی از روشنایی بیرونی و استودیویی داشته باشند. همچنین، آنها باید قادر به استفاده از نرم افزار ویرایش عکس برای انجام کار پس از تولید باشند. عکاسان می توانند مهارت های فنی خود را از طریق برنامه های آموزشی در مدارس هنر یا کالج هایی که دوره های عکاسی را ارائه می دهند، توسعه دهند.
ما با یکدیگر حرف می زنیم، بحث می کنیم مثل اینکه ما به همان واقعیت ها و تجربیات نگاه می کنیم.
توانایی کار با افراد برای عکاسانی که بر روی عروسی، پرتره، عکاسی مد و عکاسی تمرکز دارند مهم است. آنها باید بتوانند موضوعات خود را به آسانی قرار دهند و برای رسیدن به نتایجی که می خواهند، همکاری خود را به دست آورند. عکاسان با همکاری کارگردانان هنری، طراحان و سردبیران هنگام کار با تبلیغات، تکالیف مد و یا مدرک کار می کنند. عکاسان خبرنگار با نویسندگان همکاری می کنند تا یک داستان قوی ایجاد کنند که سرمقاله را با تصاویر مرتبط ترکیب می کند.
(منبع: work.chron.com)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *