راهنمای شروع 2018: شیوه زندگی

شروع کننده را با اصلاح کننده اشتباه نگیرید. در حالیکه این برنامه مناسب برای مبتدیان واقعی است — افرادی که تجربه کمی برای آموزش قبلی ندارند — تقریبا هرکس می تواند از پارامترهای این برنامه برای استفاده در ورزشگاه بهره مند شود. به همین دلیل ما آن را “راهنمای مبتدی” نمیدانیم.” این یک راهنمای شروع کننده است زیرا به هر کسی اجازه می دهد – نوازندگان و پیشرفته به طور یکسان – به سادگی شروع دوباره. شما ممکن است هیچ طرح پیچیده و یا تکنیک های افراطی پیدا نکنید، اما تاکتیک های کلیدی که در اینجا بحث می کنیم، قطعا چالش هایی را بدون توجه به جایی که شما از آن می آیند، به وجود می آورید.

برنامه ترینک شامل سه روز تمرین مختلف است که بر الگوهای حرکت اولیه تمرکز می کنند. “شما هر یک از سه تمرین را یک بار در هفته به مدت شش هفته به کار می برید” ترینک می گوید با وجود شور و شوق و یا سطح انرژی خود، مقاومت در برابر تمایل به افزایش این برنامه است. آموزش بیشتر از این می تواند اثرات نامطلوب داشته باشد.

زندگی خود را طراحی کنید تا ساعاتی که در خارج از سالن ورزشی صرف می کنید نتایج خود را پیچیده نکنید.

مفهوم سختی برای بسیاری از بچه ها این است که این تغییرات در خانه اتفاق می افتد، مدت ها پس از آخرین مجموعه شما. شما در طول تمرین واقعا رشد عضله را ندارید؛ شما آن را شکستن. این باعث می شود که بخش مهمی از تغییر بماند. توصیه های عمومی برای مبتدیان این است که هر روز (یا سه بار در هفته) آموزش دهید، برنامه های دوشنبه تا چهارشنبه جمعه به عنوان مثال کلاسیک باشد. هر برنامه ای که انتخاب می کنید فقط مطمئن شوید حداقل یک روز بین تمرینات را ترک کنید. این به عضلات، مفاصل و سیستم عصبی اجازه می دهد تا برای تمرین بعدی بهتر شود. (منبع: muscleandfitness.com)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی

برچسبها